Pracuj z nami

ACS > Pracuj z nami

Wspólnie z nami zbuduj swoją przyszłość!

Jeśli pasjonujesz się lotnictwem i uśmiechasz się na sam widok samolotu, to dobrze trafiłeś. W „ACS” Sp. z o.o. szukamy osób oczekujących od pracy czegoś więcej niż tylko rozwoju zawodowego. Takich, dla których praca może stać się pasją i wyzwaniem – oczywiście w myśl zasady work-life balance.

„ACS” Sp. z o.o. daje możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, dlatego docenia ludzi z otwartym umysłem, chcących doskonalić swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy. Zatrudniamy zarówno osoby mające już duże doświadczenie zawodowe, jak i dajemy szanse na pracę w przyjaznym środowisku m.in. studentom pierwszych lat studiów.

Jeżeli lubisz jasne zasady i przestrzeganie określonych procedur, czekamy właśnie na Ciebie!

To nas wyróżnia:

  1. Prowadzimy przyjazną politykę kadrową.

Na stałe zatrudniamy ponad 550 osób, a naszym pracownikom oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w wymiarze średnio 168 godzin w miesiącu), motywacyjny system wynagradzania (według stawek przekraczających średnie stawki w branży), dostęp do pakietów socjalnych oraz środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

  1. Realnie dbamy o rozwój naszych pracowników.

Pracownicy ACS to wysoko wykwalifikowany i wyspecjalizowany zespół ludzi, którzy kochają infrastrukturę i lotnictwo, a przede wszystkim nie boją się trudnej i odpowiedzialnej pracy. Pracując w ACS mogą oni liczyć na możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji na koszt pracodawcy.

  1. Zatrudniamy najlepszych, bo chcemy być wizytówką Warszawy i Polski.

Zatrudniamy najlepszych, mimo to stale poszukujemy nowych członków naszego zespołu, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcieliby pracować w prestiżowych miejscach m.in. na międzynarodowym lotnisku. Chcemy by w ACS pracowała elita, którą można nazywać wizytówką Warszawy i Polski. Naszym celem jest to, aby nasza praca kojarzona była przez pasażerów korzystających z usług lotniska z przyjemną obsługą i życzliwością, a także z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa. Dlatego w ACS przykładamy wielką wagę do umiejętności personelu i zatrudniamy wyłącznie wyselekcjonowanych kandydatów, o których rozwój zawodowy i kwalifikacji dbamy już od pierwszego dnia ich pracy.

A tak pracujemy:

Zdjęcie nr 1. Pracownik porządkowy na swoim stanowisku pracy
Terminal na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie.

Zdjęcie nr 2. Widoki, które czekają na Ciebie, jeśli zdecydujesz się na pracę w naszej Spółce
Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie

Ogłoszenia o pracę

PRACOWNIK PORZĄDKOWY – SPRZĄTANIE TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH (7/19-19/7)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub Umowa cywilno-prawna.…

Więcej

PRACOWNIK PORZĄDKOWY – SPRZĄTANIE TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH (7:00-15:00)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub Umowa cywilno-prawna.…

Więcej

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Miejsce wykonywania pracy:…

Więcej

MŁODSZY PARKINGOWY – KASJER

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub Umowa cywilno-prawna.…

Więcej