Pracuj z nami

ACS > Pracuj z nami

W „ACS” Sp. z o.o. prowadzimy przyjazną politykę kadrową. Na stałe zatrudniamy ponad 800 osób, a naszym pracownikom oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w wymiarze średnio 168 godzin w miesiącu), motywacyjny system wynagradzania (według stawek przekraczających średnie stawki w branży), dostęp do pakietów socjalnych oraz środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Pracownicy ACS to wysoko wykwalifikowany i wyspecjalizowany zespół ludzi, którzy kochają infrastrukturę i lotnictwo, a przede wszystkim nie boją się trudnej i odpowiedzialnej pracy. Pracując w ACS mogą oni liczyć na możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji na koszt pracodawcy. Na potrzeby naszej spółki szkolenia realizowane są m.in. przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, a także przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów z Ośrodka Szkolenia ACS, którzy realizują programy szkoleń opracowane we współpracy ze specjalistycznymi ośrodkami państwowymi oraz doświadczonymi specjalistami w obszarze bezpieczeństwa krajowego.

Zatrudniamy najlepszych, mimo to stale poszukujemy nowych członków naszego zespołu, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcieliby pracować w prestiżowych miejscach m.in. na międzynarodowym lotnisku. Chcemy by w ACS pracowała elita, którą można nazywać wizytówką Warszawy i Polski. Naszym celem jest to, aby nasza praca kojarzona była przez pasażerów korzystających z usług lotniska z przyjemną obsługą i życzliwością, a także z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa. Dlatego w ACS przykładamy wielką wagę do umiejętności personelu i dlatego zatrudniamy wyłącznie wyselekcjonowanych kandydatów, o których rozwój zawodowy i kwalifikacji dbamy już od pierwszego dnia ich pracy.

Operatorom Kontroli Bezpieczeństwa zapewniamy kompleksowe szkolenia z zasad prowadzenia kontroli bezpieczeństwa (szkolenie OKB, certyfikat pozwolenia na posiadanie broni obiektowej), podstaw języka angielskiego i profesjonalnej obsługi klienta (program realizowany przy udziale Ministerstwa Spraw Zagranicznych). Wszyscy zatrudnieni na potrzeby kontroli bezpieczeństwa przechodzą również szkolenia opracowywane i prowadzone wspólnie ze szerokim gronem specjalistów wywodzących się z jednostek specjalnych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo krajowe. Szkolenia te obejmują między innymi zagadnienia z rozszerzonego zakresu medycyny i pierwszej pomocy, profilowania zachowań i psychologii tłumu oraz działań interwencyjnych z użyciem posiadanych środków przymusu bezpośredniego.

Ogłoszenia o pracę

OPERATOR KONTROLI BEZPIECZEŃSTWA – ZIELONA GÓRA – BABIMOST

Wymiar zatrudnienia: Pełen etat. Miejsce wykonywania pracy: Zielona…

Więcej

MŁODSZY PARKINGOWY – KASJER

Forma zatrudnienia: Umowa Cywilno-Prawna – 18.00 zł brutto/godz.,…

Więcej

OPERATOR KONTROLI BEZPIECZEŃSTWA – WARSZAWA

Wymiar zatrudnienia: Pełen etat. Miejsce wykonywania pracy: Warszawa.…

Więcej

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub Umowa cywilno-prawna.…

Więcej

PRACOWNIK WSPARCIA KONTROLI BEZPIECZEŃSTWA – ZIELONA GÓRA – BABIMOST

Wymiar zatrudnienia: Pełen etat. Miejsce wykonywania pracy: Zielona…

Więcej

PRACOWNIK WSPARCIA KONTROLI BEZPIECZEŃSTWA – WARSZAWA

Wymiar zatrudnienia: Pełen etat. Miejsce wykonywania pracy: Warszawa.…

Więcej