Usługi utrzymania

ACS > Usługi utrzymania

Czystość

„ACS” Sp. z o.o. jest firmą usługową zajmującą się także utrzymaniem czystości. Świadczymy usługi o najwyższym standardzie, które są realizowane w różnego rodzaju obiektach. W ramach naszej działalności specjalizujemy się w sprzątaniu głównie:

Sprzątanie obiektów lotniskowych.

Sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych (magazynów, centrów handlowych, biur), medycznych i przemysłowych.

Sprzątanie alpinistyczne.

Prace wykonywane przez pracowników ACS cechuje staranność, dbałość o szczegóły i wysoka jakość. Wszyscy pracownicy ACS przeszli kompleksowe szkolenia z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Współpraca z naszą firmą to gwarancja profesjonalizmu i jakości. Kontrolę nad zespołem sprzątającym sprawuje wysoko wykwalifikowana kadra zarządzająca z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług utrzymania.

Zarządzanie parkingami

ACS zajmuje się kompleksowym zarządzaniem parkingami (bezpośrednia obsługa klientów korzystających z parkingów, obsługa profesjonalnych systemów kart abonamentowych i biletów, bezpośredni nadzór nad systemami monitoringu i systemem łączności intercom). Pracownicy spółki zajmują się również obsługą kas automatycznych tzn. usuwaniem usterek, uzupełnianiem automatów biletowych itp. Dokonują również rozliczeń finansowych kas oraz prowadzą odpowiednią dokumentację.