Kontrola bezpieczeństwa

ACS > Kontrola bezpieczeństwa

Jako certyfikowany podmiot o uprawnieniach SUFO (Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna) „ACS” Sp. z o.o. m.in. świadczy usługi z zakresu ochrony i kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu w cywilnym transporcie lotniczym w Polsce.

Kompetencje zawodowe i przestrzeganie rygorystycznych norm bezpieczeństwa są podstawą działania  naszych pracowników –  Operatorów Kontroli Bezpieczeństwa. Wielu z nich swoje doświadczenie zawodowe zdobywało w służbach mundurowych, takich jak Straż Graniczna, Policja czy Wojsko Polskie.

Życzliwość dla pasażerów oraz pomoc w sprawnym przejściu żmudnej i stresującej procedury kontroli bezpieczeństwa na lotnisku to dewiza Operatorów Kontroli Bezpieczeństwa „ACS” Sp. z o.o. Dzięki niej są wizytówką polskiego profesjonalizmu i uprzejmości.

W roku 2018 Operatorzy Kontroli Bezpieczeństwa „ACS” Sp. z o.o. przeprowadzili  kontrolę bezpieczeństwa ponad 8,5 mln pasażerów wylatujących z Lotniska Chopina w Warszawie. To dzięki ich pracy początek podróży tak wielu pasażerów przebiegł bezpiecznie i spokojnie.