Dezynfekcja

ACS > Dezynfekcja

W ramach naszej działalności proponujemy Państwu usługę, będącą jednym z rekomendowanych przez Ministerstwo Zdrowia i Państwową Inspekcje Sanitarną działań podejmowanych w przeciwdziałaniu zagrożeniu związanemu z rozprzestrzenianiem się wirusów – w tym wirusa SARS-CoV-2, jak i skutecznej dezynfekcji dużych powierzchni i pomieszczeń w takich przypadkach.

METODY, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY:

Wykorzystujemy dwie skuteczne metody dezynfekcji pomieszczeń (jednocześnie bezpiecznych dla ludzi oraz wyposażenia budynków):

  1. Metoda zamgławiania ULV stosowana w pomieszczeniach i obiektach zamkniętych – polega na wytworzeniu mgły wodnej za pomocą profesjonalnych generatorów zimnej mgły. Metoda ta odznacza się wysoką skutecznością oraz krótkim czasem wykonania. Wytworzona mgła w postaci kropel o wielkości 30 mikronów razem ze środkiem biobójczym rozpylana jest w powietrzu, docierając do trudno dostępnych miejsc. Zaletą tego typu systemu jest krótki czas prowadzonych prac, a jednocześnie długi czas działania środka wirusobójczego – do 8 godzin po zakończeniu dezynfekcji. Wydajność ok. 600 m2 powierzchni na godzinę.
  1. Metoda zamgławiania stosowana na zewnętrz – polega na rozpyleniu roztworu preparatu za pomocą zamgławiacza bezpośrednio na dezynfekowane powierzchnie/obiekty/sprzęty znajdujące się na zewnątrz. Jest to metoda przynosząca bardzo szybkie efekty, odznaczająca się bardzo dużą skutecznością. Wydajność ok. 400 m2 powierzchni na godzinę.

ŚRODKI, KTÓRE WYKORZYSTUJEMY DO DEZYNFEKCJI:

Dezynfekcję wykonujemy przy użyciu profesjonalnego preparatu biobójczego DEZOR GDU, posiadającego dopuszczenie przez  Urząd Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, który jest preparatem dezynfekcyjnym do ogólnego stosowania m.in. w miejscach publicznych i obiektach przemysłowych, w placówkach służby zdrowia i opieki medycznej.

CO WARTO WIEDZIEĆ O ZAMGŁAWIANIU ULV:

Zastosowanie mgły znacznie zmniejsza liczbę żywotnych zakaźnych patogenów, tym samym kompleksowo dezynfekuje zarówno powierzchnie jak i powietrze. Takich efektów nie uzyskamy stosując jedynie ręczną dezynfekcję powierzchni.

Unoszące się w powietrzu mikro kropelki dezynfekujące, przyciągane są do dezynfekowanej powierzchni w taki sam sposób, w jaki robią to patogeny.

Dzięki profesjonalnej usłudze dezynfekcji możemy zdezynfekować duże powierzchnie w krótkim czasie, jednocześnie przyczyniając się do minimalizacji przestojów w Państwa firmie.

Usługę wykonujemy jednorazowo lub regularnie w określonych odstępach czasu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

ZALETY ZAMGŁAWIANIA ULV:

  • Krótki czas wykonania usługi przy jednoczesnym długim czasie działania środka wirusobójczego –
    do 8 godzin po zakończeniu dezynfekcji,
  • DEZOR GDU wnika we wszystkie mikroszczeliny (płótna, materiały naturalne i syntetyczne) – w ciągu maks. 10 min.,
  • Nośnik – woda – odparowywuje, pozostawiając aktywny środek wirusobójczy na powierzchni. Jest on neutralny zarówno dla przedmiotów, na których osiada, jak i dla ludzi,
  • Nasi wyszkoleni pracownicy dokładnie znają sposób w jaki należy podawać czynnik, aby zmaksymalizować działanie wirusobójcze środka, realizują usługę wyposażeni w wyspecjalizowany sprzęt oraz preparat posiadający atest i dopuszczenie do obrotu (kartę charakterystyki wysyłamy na prośbę Klienta).

KONTAKT W SPRAWIE USŁUGI:

Ewelina Romańczuk
Tel.: 532 757 617
E-Mail: e.romanczuk@a-cs.pl

FORMULARZ ZAPYTANIA O NR SERYJNY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podawanych w formularzach serwisu przez "ACS" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Komitetu Obrony Robotników 49, (KRS: 0000312312), w celu udzielenia odpowiedzi na prośbę kontaktu, rozpatrzenia i obsługi złożonego przeze mnie zapytania lub wniosku.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna pod poniższym przyciskiem.

PRODUKTY

W celu nabycia poniższych produktów do dezynfekcji należy złożyć zamówienie wysyłając go bezpośrednio na adres e-mail: handlowy@a-cs.pl.
Wszystkie pozostałe zapytania prosimy kierować drogą mailową lub telefonicznie.

PRODUKTY, KTÓRE OFERUJEMY:

Rodzaj produktu Zdjęcie poglądowe
Środek do dezynfekcji rąk „Steril Soft” 1L
Środek do dezynfekcji rąk „Steril Soft” 5L
Dozownik na płyn do dezynfekcji
Mata z wanną do dezynfekcji obuwia 40cmx47cm
Stojak z dozownikiem + mata z wanną do dezynfekcji obuwia 40x47cm
Środek do dezynfekcji powierzchni DEZOR GDU 5L

KONTAKT W SPRAWIE PRODUKTÓW:

Zespół Zakupów i Spraw Handlowych

Artur Sierociński
Tel.: 691 016 415
E-Mail: handlowy@a-cs.pl
Piotr Kądrowski
Tel.: 605 492 797
E-Mail: handlowy@a-cs.pl