Dezynfekcja

ACS > Dezynfekcja

W ramach naszej działalności proponujemy Państwu usługę, będącą jednym z rekomendowanych przez Ministerstwo Zdrowia i Państwową Inspekcje Sanitarną działań podejmowanych w przeciwdziałaniu zagrożeniu związanemu z rozprzestrzenianiem się wirusów – w tym wirusa SARS-CoV-2, jak i skutecznej dezynfekcji dużych powierzchni i pomieszczeń w takich przypadkach.

METODY, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY:

Wykorzystujemy dwie skuteczne metody dezynfekcji pomieszczeń (jednocześnie bezpiecznych dla ludzi oraz wyposażenia budynków):

 1. Metoda zamgławiania ULV stosowana w pomieszczeniach i obiektach zamkniętych – polega na wytworzeniu mgły wodnej za pomocą profesjonalnych generatorów zimnej mgły. Metoda ta odznacza się wysoką skutecznością oraz krótkim czasem wykonania. Wytworzona mgła w postaci kropel o wielkości 30 mikronów razem ze środkiem biobójczym rozpylana jest w powietrzu, docierając do trudno dostępnych miejsc. Zaletą tego typu systemu jest krótki czas prowadzonych prac, a jednocześnie długi czas działania środka wirusobójczego – do 8 godzin po zakończeniu dezynfekcji. Wydajność ok. 600 m2 powierzchni na godzinę.
 1. Metoda zamgławiania stosowana na zewnętrz – polega na rozpyleniu roztworu preparatu za pomocą zamgławiacza bezpośrednio na dezynfekowane powierzchnie/obiekty/sprzęty znajdujące się na zewnątrz. Jest to metoda przynosząca bardzo szybkie efekty, odznaczająca się bardzo dużą skutecznością. Wydajność ok. 400 m2 powierzchni na godzinę.

ŚRODKI, KTÓRE WYKORZYSTUJEMY DO DEZYNFEKCJI:

Dezynfekcję wykonujemy przy użyciu profesjonalnego preparatu biobójczego DEZOR GDU, posiadającego dopuszczenie przez  Urząd Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, który jest preparatem dezynfekcyjnym do ogólnego stosowania m.in. w miejscach publicznych i obiektach przemysłowych, w placówkach służby zdrowia i opieki medycznej.

CO WARTO WIEDZIEĆ O ZAMGŁAWIANIU ULV:

Zastosowanie mgły znacznie zmniejsza liczbę żywotnych zakaźnych patogenów, tym samym kompleksowo dezynfekuje zarówno powierzchnie jak i powietrze. Takich efektów nie uzyskamy stosując jedynie ręczną dezynfekcję powierzchni.

Unoszące się w powietrzu mikro kropelki dezynfekujące, przyciągane są do dezynfekowanej powierzchni w taki sam sposób, w jaki robią to patogeny.

Dzięki profesjonalnej usłudze dezynfekcji możemy zdezynfekować duże powierzchnie w krótkim czasie, jednocześnie przyczyniając się do minimalizacji przestojów w Państwa firmie.

Usługę wykonujemy jednorazowo lub regularnie w określonych odstępach czasu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

ZALETY ZAMGŁAWIANIA ULV:

 • Krótki czas wykonania usługi przy jednoczesnym długim czasie działania środka wirusobójczego –
  do 8 godzin po zakończeniu dezynfekcji,
 • DEZOR GDU wnika we wszystkie mikroszczeliny (płótna, materiały naturalne i syntetyczne) – w ciągu maks. 10 min.,
 • Nośnik – woda – odparowywuje, pozostawiając aktywny środek wirusobójczy na powierzchni. Jest on neutralny zarówno dla przedmiotów, na których osiada, jak i dla ludzi,
 • Nasi wyszkoleni pracownicy dokładnie znają sposób w jaki należy podawać czynnik, aby zmaksymalizować działanie wirusobójcze środka, realizują usługę wyposażeni w wyspecjalizowany sprzęt oraz preparat posiadający atest i dopuszczenie do obrotu (kartę charakterystyki wysyłamy na prośbę Klienta).

KONTAKT W SPRAWIE USŁUGI:

Ewelina Romańczuk
Tel.: 532 757 617
E-Mail: e.romanczuk@a-cs.pl

FORMULARZ ZAPYTANIA O NR SERYJNY


  captcha

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podawanych w formularzach serwisu przez "ACS" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Komitetu Obrony Robotników 49, (KRS: 0000312312), w celu udzielenia odpowiedzi na prośbę kontaktu, rozpatrzenia i obsługi złożonego przeze mnie zapytania lub wniosku.

  Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna pod poniższym przyciskiem.

  PRODUKTY

  W celu nabycia poniższych produktów do dezynfekcji należy złożyć zamówienie wysyłając go bezpośrednio na adres e-mail: handlowy@a-cs.pl.
  Wszystkie pozostałe zapytania prosimy kierować drogą mailową lub telefonicznie.

  PRODUKTY, KTÓRE OFERUJEMY:

  Rodzaj produktu Zdjęcie poglądowe
  Środek do dezynfekcji rąk „Steril Soft” 1L
  Środek do dezynfekcji rąk „Steril Soft” 5L
  Dozownik na płyn do dezynfekcji
  Mata z wanną do dezynfekcji obuwia 40cmx47cm
  Stojak z dozownikiem + mata z wanną do dezynfekcji obuwia 40x47cm
  Środek do dezynfekcji powierzchni DEZOR GDU 5L

  KONTAKT W SPRAWIE PRODUKTÓW:

  Zespół Zakupów i Spraw Handlowych

  Artur Sierociński
  Tel.: 691 016 415
  E-Mail: handlowy@a-cs.pl
  Piotr Kądrowski
  Tel.: 605 492 797
  E-Mail: handlowy@a-cs.pl